sadsad x
asdasd
Yukarı
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA

Tesettür Dış Giyim 

Yeni sezona en özel tasarımları ile giriş yapan tesettür dış giyim parçaları, farklı özellikte seçenekleri ile kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sezonun trendine tam olarak hitap eden tesettür dış giyim parçaları ile serin havaları en şık görüntünüzle geçirme olanağı elde edebilirsiniz. 

Tesettür Dış Giyim Modasında Trençkot Şıklığı

Serin havalarda vazgeçilmez parçalar arasında ilk sırada yerini alan tesettür trençkot modelleri ekstra rahatlığı ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Sokak modasında kombinlerin tamamlayıcısı olan tesettür trençkot modelleri şık tasarımları ile bir çok farklı kombine ev sahipliği yapıyor. 

Sonbahar ya da ilkbahar aylarında tercih edilen tesettür trençkot modelleri sizi rüzgardan koruyacak özellikte kumaşlar ile tasarlanmaktadır. Tesettür trençkot modellerinde kemer ve kuşak detayı her zaman ilgi çeken detaylar arasında yer almıştır. 

Dış Giyimde Tesettür Ferace Farkı

Çok eski zamanlardan beri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan tesettür feraceler, günümüz moda dünyasında yenilenmiş haliyle yer almayı sürdürüyor. Tek parça ile de şık görünebilmenin en etkili yolunu sunan tesettür ferace modelleri her yaş grubuna hitap edebilmektedir. 

Kadınların üzerine alarak rahatlıkla dışarı çıkabilmelerini sağlayan ferace modelleri modern ve özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. En önemli özelliği sunduğu konfor olan tesettür ferace modelleri günlük hayatın dışında özel davetler için de alternatifler sunuyor. Son derece modern ve iddialı çizgiler ile tasarlanan tesettür feracelerle günü en şık ve estetik görüntünüzle tamamlayabilirsiniz.

Kış Aylarının Olmazsa Olmazı Tesettür Kabanlar

Havaların soğuması ile gün yüzüne çıkan tesettür kaban modelleri yine tesettür giyim tarzına tam olarak uyum sağlamaktadır. Soğuk günlerde sizi sıcacık tutacak olan tesettür kaban modelleri şıklığıyla da modaya uygun bir tarz sergilemenizi sağlayacak. En kaliteli kumaş alternatifleri ile tasarlanmış olan tesettür kaban modellerinde her zevke uygun çözümler yer almaktadır.

Bu sezon kapitone desenli tesettür kaban modelleri büyük bir ilgi görüyor. İlgi çekici çok sayıda kombinde kullanılabilen kapitone modeller modern çizgileriyle de beklentileri karşılıyor. Tesettür kaban modellerini düğme, kuşak ya da kemer detayı ile tercih ederek bu kışı en güzel görüntünüzle tamamlayabilirsiniz.

Ürünleri Filtrele
Toplam 283 ürün görüntüleniyor.
Toplam 283 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.