sadsad x
asdasd
Yukarı
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA

Tesettür Giyim 

2021- 2022 sonbahar- kış yeni sezonda şıklığından ödün vermeyen tesettürlü kadınlar için tesettür giyim modası belli oldu. Sadeliğim ve zarifliğin ön plana çıktığı tesettür giyim yeni sezon modasında canlı renklerdeki detaylar soğuk kış günlerine renk katacak. Tesettür eşarp modeller ise renkli desen tasarımlar ile bezeli olacak. Ayakkabı modellerinde de eşarp modelleri ile uyumlu bir şekilde bol hareketli parçalar göze çarpıyor.

Yeni Sezonda Asker Tarzı Üstlükler Çok Fazla Dikkat Çekecek

Genellikle metal parçaların yoğun bir şekilde kullanıldığı çizmeler ve botlar tesettürlü kadınlar tarafından oldukça beğenilmekte. Sonbahar- kış yeni sezonda zarifliğin tamamlayıcısı olarak bel bölgesini ortaya çıkaran ince kemerler, tesettür pardesü modellerinde fazlasıyla yer verilecek. İnce bir kemer detayı ile sade kombini oluşturan tesettürlü kadınlar hem modern hem de şık bir görüntü elde edecek. Feminen ve güçlü kadın imajı veren modeller tesettür giyimde de yerini almış durumda. Tesettürlü kadınların kendini içinde hem özgür hissedeceği hem de rahat olacağı modeller ve asker tarzı üstlükler ile yeni sezon tesettür giyim modasında çok fazla dikkat çekecek. Bunun yanı sıra tesettür tunik modelleri çiçekli ve hafif desenleri ile mağazalardaki yerini alacak. Genellikle omuz kısmında ve sırt bölgelerinde yer alan desenler ile bulunduğunuz ortam içerisinde bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Birbirinde Şık Aksesuarlar İle Tesettür Kombininize Hareketlilik Katın

Sonbahar- kış tesettür kombinleri ile aksesuarlar çok fazla kullanılacak. Kemerler, fularlar ve gözlükler tesettür kombinlerinde çok fazla karşımıza çıkacak. Özellikle fular modelleri gömleklerin ve montların üzerinde kendini belli edecek. İnce taş detayına sahip kemerler ve büyük kemer tokaları sayesinde tesettürlü kadınların bel bölgesini daha da ince ve daha da çarpıcı gösterecek. Yeni sezon gözlük aksesuarlarına baktığımız zaman ise dikkat çeken taşlı modeller ile sadeliği çarpıcı bir hale getirmektedir. Yeni sezon tesettür eşarp modellerinde de canlı ve desenli tasarımlar karşımıza çıkacak. İstediğiniz sade bir tesettür kombini renkli ve desenli tesettür eşarp modeli ile tamamlayabilir, eşarp modelinin üzerine takacağınız abartılı bir aksesuar ile uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Ürünleri Filtrele
Toplam 608 ürün görüntüleniyor.
Toplam 608 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.