sadsad x
asdasd
Yukarı
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA

Tesettür Elbise

Elbise hepimizin hayatında mutlaka bir yere sahiptir. Üstelik satın alırken birçok şeyi düşünerek alırız. Çünkü elbisenin sahip olduğu kumaş, üstümüzde duruşu, deseni ve daha birçok özelliği karar vermemizde etkilidir.

Elbise Nerede Giyilmelidir?

Elbisenin genel olarak bir kullanım alanı yoktur. Elbise giymenin içinizden gelmesi yeterli. Her duruma ve ortama uygun bir elbise muhakkak vardır. Elbisenin en önemli özelliği her durumda kıyafetinizi özenli gösteriyr olmasıdır.

Elbiseyi kullanım alanına göre ikiye ayırmamız mümkündür. Bunlar günlük elbise ve abiye elbise. Günlük elbise günlük hayatınızda size kolaylık sağlayacak şekilde hafif malzemeden üretilen ve birçok modelde üretilebilen elbiselerdir. Özellikle yaz aylarında tercih edildiği için yaz ayının sahip olduğunu neşeyi üzerinizde taşımak adına, canlı ve göz alıcı renkler renkler tercih edebilirsiniz. Üstelik günlük elbisenizin altına tercih edeceğiniz ayakkabıda bir sınırlama yok. Sor ayakkabıdan spor tarzda topuklu ayakkabıya kadar birçok ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Bir diğer elbise türümüz ise abiye elbisedir. Abiye elbise genellikle özel günlerde kullanılmaktadır. Ağır ve gösterişli bir kumaş yapısı vardır. Genellikle sizi daha dikkat çekici gösterebilmek adına birçok süslemeyi içerisinde barındırır. Abiye elbiselerde tül detaylara yer verildiğine de sıklıkla rastlamaktayız. Geniş renk seçenekleri bulunan abiye elbiselerinin daha asil ve şık gösterdiği düşünülerek koyu renk seçimleri çoğunluktadır.

Tesettür Giyim Nedir?

Tesettür İslami şartlara uygun giyim tarzı olarak açıklanabilir. Bu düşüncedeki kadınların giyim tarzında dikkat ettikleri birkaç kural bulunmaktadır. Bunların başında vücutlarının belli olmaması gelmektedir. Bu sebeple tesettür giyimde dar kesimlere ve transparan ürünlere yer verilmemektedir. Ayrıca vücudun sadece el, ayak ve yüz kısmı açıkta kalmalıdır. Tercih edilecek kıyafetler de bu durum göz önünde bulundurularak seçilir.

Tesettür Elbise Nasıl Olabilir?

Tesettür elbisenin diğer elbiselerden pek bir farkı yoktur. Özellikle günümüzün modasında gündemde olan bol etekler sayesinde geriye sadece boyu uzun olan elbiseleri seçmek kalmaktadır.

Tesettür elbise ile hem özel günleriniz de hem de günlük aktivitelerinizde güzellik ve şıklığı yaşayabilirsiniz. Elbisenin tek parça olması da size büyük avantaj sağlayacak, böylelikle ne giyeceğinizi düşünerek vakit kaybı yaşamayacaksınız.

Ürünleri Filtrele
Toplam 310 ürün görüntüleniyor.
Toplam 310 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.