sadsad x
asdasd
Yukarı
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLAYENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA
YENİ SEZONA MARKALİSTEYLE BAŞLA

Tesettür Abiye

Son dönemler kapalı kadınların en çok giydiği giyim olan tesettür abiye kendisi bir gelişim gösterdi. Bunun sebebi ise giderek tesettür elbiseye olan ihtiyacın artış göstermesidir. Bu gelişim üzerine internet üzerinden de satışlar yapan sitelerin sayında fark edilebilecek oranda artım tespit edilmiştir. Bu gelişim kendisiyle beraberinde tesettür abiye modasını oluşturdu.

 

 Tesettür Abiye Modası

 

  Abiyeler artık yeni bir tarzda karşımıza çıkmaya başladı. Tesettür abiye modellerinde karşılaşacağımız bazı özellikler var: 

  Dantel deseni ev hanımlarının kullandığı desenlerden biri olmasına rağmen tesettür elbiseyle olan sentezi çok güzel bir tarz oluşturdu. İnci veya boncuk detayı abiyelere güzel bir görünüm kazandırdı. Bu tür abiyeler düğünler zamanı kullanılan bir modele dönüştü. Ceket kullanılarak takım görünümlü elbise modeli oluşturdu. Dantel veya diğer abiyelere kemerin kattığı yeni bir renk kadınların vazgeçilmezi haline geldi. Kemerlerin üzerine çiçeklerin eklenilmesi kadın inceliğini kazandırmış oldu. Püsküllü ve tül tesettür abiye elbiseler elbise modasının genişlenebileceğini bir daha ispat etti. 

  Şifon ve pulpayet kombini, pul kullanımı, bağcık ve diğer detayların ilave edilmesi tesettür elbiselerine olan ilginin giderek arttığını gösteriyor. Model oluşturan firmalar kadınların istek ve tarzlarını dikkate alıp en güzel tarzları, modelleri oluşturuyorlar.

 

 Tesettür abiye seçerken nelere dikkat edilmeli?

 

  Ten renginize uygun abiye ve giysiler seçmelisiniz. Eğer beğendiğiniz elbise sizin teninizle uyuşmuyorsa makyajla bunu halledebilirsiniz. Seçtiğiniz abiyeye uygun aksesuarlar da kullanabilirsiniz. O yüzden seçtiğiniz eşarp, takılar ve başörtüsü de abiyenize uygun olmalıdır.

 Seçtiğiniz tesettür elbisenin kumaşı sizin için çok önemli olmalı. Mevsime göre kumaş seçmelisiniz. Bunun dışında teninize alerji etkisi olmayacak kumaşlardan hazırlanan elbiseleri alınız.

 

 Tesettür abiye elbise kumaşları hakkında

 

  Eğer evde giyeceğiniz bir model arıyorsanız onun kumaşının kanvas veya penye olmasına dikkat edin. Çünkü ev ortamında çok rahat kıyafetler gerekiyor ve bunu her kumaşla yapmak mümkün değil. Denim ve keten de bunların içinde kullanılabilir kumaş türlerindendir.

 Şık bir klasik bir giyim giyecekseniz keten, pamuk ve saten kumaşlar kullanabilirsiniz.

Ürünleri Filtrele
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.